مجله طلا و جواهرات

هر آنـــــــــــــــــچه که راجع به "طلا و جواهرات" باید بدانیـــد

مجله طلا و جواهرات

هر آنـــــــــــــــــچه که راجع به "طلا و جواهرات" باید بدانیـــد

مجله طلا و جواهرات

ما در وبلاگ طلامگ به زبان بسیار ساده صحبت کرده ایم. شما می توانید هر انچه که راجع به طلا و جواهرات است را در طلامگ بخوانید. مطالب خواندنی به همراه عکس ها در طلامگ علاوه بر این که به اطلاعات ما در مورد طلا و جواهرات اضافه می کند، باعث می شود ایده های خلاقانه ای هم از محتوای این بلاگ به ذهنمان برسد.

پیوندها

۴ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۷ ثبت شده است

 برند بولگاری

یکی از قدیمی ترین برندها : [ بولگاری]

     یکی از قدیمی ترین برند ها که از ابتدا با طراحی و ساخت طلا و جواهر به شروع فعالیت خود پرداخت، برند بولگاری است.  که بعد ها فعالیت خود را در طراحی عینک، ساعت، عطر و ادکلن و ... ادامه داد و طرفداران زیادی پیدا کرد.

   طلامگ در این مقاله می خواهد به چگونگی شروع کسب و کار و موفقیت های برند بولگاری و این که در حال حاضر در کجا و توسط چه کسانی اداره می شود بپردازد. حال باهم نگاهی به زندگی ولگاریس صاحب برند بولگاری می اندازیم با امیدی که ما هم بتوانیم مانند او کسب کارمان را به اوج قدرت برسانیم. با طلامگ همراه باشید.

    برند بولگاری Bvlgari توسط سوتیریو ولگاریس Sotirio Voulgaris در سال 1884 در ایتالیا در زمینه جواهرات شروع به کار کرد و در سال 1905 با کمک دو فرزندش جورجیو و کانستانتینو، کسب و کار خود را گسترده نمود و به سرعت مشهور شد. نام برند مشتقی از نام خانوادگی موسس بولگاری، یعنی آقای ولگاریس است.

جواهرات بولگاری

ست کردن طلا و جواهرات با عزیزانتان

| شنبه, ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷

نکاتی در مورد ست کردن جواهرات

    همه ما از دیدن دو قلوها و یا چند قلوها شگفت زده می شویم. چرا؟! این پرسش فقط یک جواب دارد، آن هم چیزی نیست جز شبیه هم بودن...

     همیشه شبیه هم بودن و یا به اصطلاح خودمانی تر ست کردن دو یا چند نفر با هم، نظرهای بیشتری را به خود جلب کرده است. این اصل جذاب را در بسیاری از برنامه های تلویزیونی دیده ایم که برای جذب مخاطب بیشتر از آن استفاده می کنند. به طور مثال بسیاری از خواننده ها لباس هایشان را با هم ست می کنند و یا حرکاتی شبیه هم انجام می دهند و به این گونه مخاطب را محو تماشای خود می کنند.

     و همچنین طبق آمار و تجربه ثابت شده است، دوستانی صمیمی که دستبند و یا ساعت هایی یک شکل دستشان می کنند و یا لباس ها و طلا و جواهرات خود را با هم ست می کنند، نشانگر اتحاد و دوستی عمیق تری در بین خود هستند. و یا پدر و پسری که در یک مهمانی لباس مشابه و همرنگ به تن دارند در نگاه دیگران صمیمی تر جلوه می کنند.


ست کردن مادر با دختر

جا جواهری و جعبه طلا و جواهرات

| دوشنبه, ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷

جاجواهری و جعبه طلا جواهر

طلا و جواهرات خود را در کجا می گذارید؟

یک جا جواهری خوب ، یک راه حل جهانی

     اگر شما هم عاشق طلا و جواهرات هستید وجز طرفداران طلا و جواهرات محسوب می شوید، از حس خوبی که هنگام استفاده از طلا و جواهرات به سراغ شما می آید، لذت می برید. پس حتما تا به حال به جا جواهری نیاز پیدا کرده اید حتی اگر تنها یک انگشتر داشته باشید، باید از آن به طور مناسبی نگهداری کنید آن هم در حال حاضر که طلا و جواهرات روز به روز با ارزش تر می شوند. شما می توانید به خوبی از جعبه های جواهر فوق العاده متنوع که در بازار و فروشگاه های اینترنتی است، استفاده کنید هم از طلا و جواهرات خود محافظت کنید و هم به عنوان وسیله تزیینی زیبا در خانه از آن بهرمند شوید.

جاجواهریجاجواهری

قدیمی ترین گنج طلا در جهان

| يكشنبه, ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷

قدیمی ترین گنج طلا در جهان

قدیمی ترین گنج طلا کشف شده

     آیا می دانستید قدیمی ترین گنج طلا تاریخ بشریت برای چه زمانی است؟  توسط چه کسی کشف شد؟ و در حال حاضر در کجا قرار دارد؟ با طلامگ همراه باشید.

     با خواندن مقاله زیر شما می توانید به تمامی سوال های خود در مورد قدیمی ترین و بزرگ ترین گنج طلا تاریخ بشریت پاسخ دهید و همچنین به با ارزش بودن فلز طلا در همه دوران و عصر های مختلف در طول تاریخ بشریت پی ببریم. که طلا این فلز با ارزش را حتی در گور هم با خود می بردند.

 

قدیمی ترین گنج طلا بشریت