مجله طلا و جواهرات

هر آنـــــــــــــــــچه که راجع به "طلا و جواهرات" باید بدانیـــد

مجله طلا و جواهرات

هر آنـــــــــــــــــچه که راجع به "طلا و جواهرات" باید بدانیـــد

مجله طلا و جواهرات

ما در وبلاگ طلامگ به زبان بسیار ساده صحبت کرده ایم. شما می توانید هر انچه که راجع به طلا و جواهرات است را در طلامگ بخوانید. مطالب خواندنی به همراه عکس ها در طلامگ علاوه بر این که به اطلاعات ما در مورد طلا و جواهرات اضافه می کند، باعث می شود ایده های خلاقانه ای هم از محتوای این بلاگ به ذهنمان برسد.

پیوندها

۱ مطلب در تیر ۱۳۹۷ ثبت شده است

گالری سنجاق شاهرخ استخری

| سه شنبه, ۵ تیر ۱۳۹۷

موفقیت شاهرخ استخری در طلا فروشی (سنجاق)

     در سراسر جهان بسیاری از هنرمندان و حتی ورزشکاران به سراغ شغل دوم و کسب درآمد از مشاغل دیگر، می روند. در ایران نیز بسیاری از چهره های مختلف هنری و ورزشی به بیزینس های جدید روی آورده اند اما نکته قابل توجه همین جاست! که تا چه اندازه موفق در کسب و کار جدید خود می شوند؟ برای همه ما واضح است که شکست یا موفقیت در کسب و کار هر دو نتیجه میزان تجربه، شم اقتصادی و تلاش های بی وقفه فرد است و هر کسی از این اصول بی بهره باشد بدون شک بازنده میدان است حتی هنرمندان و ورزشکاران.

     شاهرخ استخری، بازیگر جوان و محبوب سینما و تلویزیون مدتی است وارد حرفه دیگری شده تا در کنار بازیگری، از راه دیگری هم کسب درآمد کند. درواقع او می خواهد از نظر اقتصادی شرایط خوبی را برای خود و خانواده‌اش رقم بزند چراکه شغل بازیگری معمولا شغل پرنوسانی از نظر اقتصادی است. شاهرخ استخری این روزها وارد کار تولید و فروش طلا شده و به نوعی «سنجاق» را به یک برند در این عرصه تبدیل کرده است و به زودی شعبات بیشتری از این برند را در سراسر کشور خواهیم دید. در این مقاله در طلامگ علاوه بر شناخت بیشتر شاهرخ استخری به بررسی مصاحبه های جذاب با شاهرخ استخری در مورد طلافروشی (سنجاق) جدید او می پردازیم تا هر آن کس می خواهد در راه بیزینسی موفق قدم بردارد و یا آغاز کننده کسب و کاری جدید باشد از تجربه های این بازیگر جوان استفاده کند و بتواند نقاط قوت و ضعف خود را تشخیص دهد تا با تلاش بیشتر پیروز میدان باشد.


شاهرخ استخری گالری سنجاق